Hakkımızda

Hakkımızda

Her Zaman Daha Fazla Hizmet Bulacaksınız...


Şirketimiz, 2006 yılında ana kurucu ortağı Ramazan Alkan tarafından İzmir’de kurularak mali danışmanlık ve denetim konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Merkezi İzmir’de olan şirketimiz Ankara şubesi ile Anadolu’daki firmalara hizmet vermektedir.

Hiçbir zaman vazgeçmediğimiz bağımsızlık, etik standartlar ve dürüstlük ilkeleri ışığında, şirketimiz prestijli müşteri portföyü ile İzmir'in en büyük denetim ve müşavirlik firmaları arasında yer almakta ve deneyimli kadrosu ile değişik sektörlerdeki firmalara (%50'den fazlası yabancı), hizmet vermektedir. Türkiye içindeki yerel firmaların yanı sıra yabancı sermayeli firmalara da denetim, vergi ve danışmanlık hizmeti sunan Pareto Denetim mevcut müşteri portföyü ile sınıfında Türkiye’nin sayılı danışmanlık firmalarından biridir.

Şirketimiz, kurulduğu günden bugüne kadar, müşterilerimizi muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel yaklaşımlar, denetim ve iç denetim uygulamaları açısından global normların üzerine taşıyarak kârlı bir şekilde büyümelerini firma ana hedefi olarak benimsemiştir.