Muhasebe Hizmetleri

Muhasebe Hizmetleri


Pareto Denetimin temel amacı gerek vergi gerek meslek yasalarının gerektirdiği şartları yerine getiren ve aynı zamanda yönetime sağlıklı ve devamlı bilgi aktarabilme kapasitesine sahip bir muhasebe sistemi kurmaktır. Şirketimiz İşletmelerde muhasebe sisteminin örgütlenmesine ilişkin sorunları  outsourcing yöntemi ile  çözmektedir. Muhasebe bölümünün kısmen ya da tamamen outsource edilmesiyle firmaya dışarıdan destek verilmekte ve aynı zamanda tasarruf imkanı sunulmaktadır. Muhasebe departmanının organizasyonunda, bilgi işlem, personel, duran varlık yatırımı gibi yüksek maliyetli yatırımların yapılması yerine outsourcing hizmeti ile bu departman şirketimiz tarafından örgütlenmektedir.

Bu hizmetlere ek olarak, düzenli vergi kontrolleri yapılmakta ve vergi cezaları ile sonuçlanabilecek muhasebe hatalarından firma yönetimine bilgilendirme amaçlı raporlar ve çözüm önerileri sunulmaktadır. Ayrıca Vergi ve İş Kanunlarındaki son değişiklikler hakkında bilgilendirme toplantıları yapılmaktadır.

Outsourcing hizmeti ile biz muhasebe ve finans işlerinizi yürütürken siz değerli zamanınızı büyüme ve kar odaklı diğer işlerinize ayırabilirsiniz.