Pareto Denetimde Kariyer

Pareto Denetimde Kariyer


Hizmet sektöründe personel kalitesi işletme değerini arttıran en önemli faktördür. Pareto Denetim bu farkındalıkla personel değil iş arkadaşı, işletme paydaşı ve gelecekte işletme ortağı seçmektedir. Takım ruhu taşıyan, işletme çıkarlarını bireysel çıkarlarından önde tutan zaman ve mekân kavramını mesleği ile eşleştiren çalışma arkadaşlarımızla her zaman yanınızdayız.

Çalışanlarımız etik değerleri olan mesleki eğitimini sürekli kendini yetiştirmek olarak algılayan dinamik bireylerdir. Hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli yenilenmekteyiz. Çalışanlarımız farklı platformlarda mesleki ve toplumsal fayda yaratacak etkinliklerde bulunmaktadırlar.

Pareto Denetim part-time ve geçici istihdam olanakları yaratmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız part-time çalışanlarımızın mesleki gelişimi takip ederek, yol arkadaşlarımızın seçimine katkıda bulunmaktadırlar.

Pareto Denetim çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini teşvik eder. En büyük ödül bizimle çalışmaktır ancak Pareto Denetim yine de her yıl çalışanlarının performanslarını test ederek ödüllendirir.